menu

4 Mayıs 2015 Pazartesi

Aranan Aydınlatıcıyı BB Kremde Bulmak- Avon Nutra Effects BB Krem
Günün yazısı  Avon Nutra Effects BB Krem, Light rengi. Avon'un yeni çıkardığı bu Nutra Effects serisi paraben ve boya içermiyor. Yavaş yavaş markaların doğala yönelmelerine oldukça sevindiğimi söylemeliyim. Ben de Avon'un bu değişim sürecine destek olmak için bu ürünü satın almak istedim. 

Esmer olmama rağmen bu ürünü aydınlatmak istediğim bölgelerde kullanabilmek için özellikle light rengini sipariş ettim. 
İzlenimlerime gelirsek; ürünün açıklamasında diğer bb kremlerle olduğu gibi kusurları kapattığı yazıyor fakat cilt tonumu bile eşitleyemedi. Ayrıca parlak bir bitişi olduğunu okumuştum fakat bu kadar parlak olacağını tahmin etmemiştim. İlk kullanımda yüzümde mat gibi durdu, 5 dk sonra tamamen sedefli, ışıltılı bir aydınlatıcı gibi. Bu yüzden kesinlikle tüm yüzümde kullanamayacağımı düşünüyorum fakat bir aydınlatıcıda olması gereken herşeye sahip. O yüzden bu ürünü bir BB Krem değil de ışıltılı bir aydınlatıcı olarak düşünerek sevdiğimi söyleyebilirim.

Aşağıya ürünü cildime yedirdikten sonra farklı ışıklardaki swatchlarını ekledim. Sağdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi güneşte yansımasına bayıldım.  


Ürünün tüm cilt tipleri için uygun olduğu yazılmış fakat bence tek eksi özelliği yağlı ciltlerde parlama yapıyor olması. Kendi pırıltılı yapısından değil, gün içinde ayrıca yağlanma yapıyor. Bu yüzden Kuru/Normal ciltlere tavsiye edebileceğim bir ürün.

Fiyatı indirimli 13,95tl.

Kısaca toparlarsak bu ürünü bb krem olarak değil de uygun fiyatlı bir aydınlatıcı arayışı içindeyseniz tavsiye ediyorum. 

Sevgiler,
Yeşil Rimel..

16 yorum:

 1. Aslında fiyatına bakılırsa şans verilebilecek bir ürünmüş, dediğin gibi bb kremden ziyade aydınlatıcı etki için alınabilir..Güneşteki yansıması cidden hoş..

  YanıtlaSil
 2. Aydınlatıcı olarak kullanıma uygun bir ürüne benziyor güneşin batışı çok güzel çıkmış resimde :)

  YanıtlaSil
 3. Fiyatı uygun ancak asıl yerine getirmesi gereken şeyi yapamıyor olması biraz enteresan olmuş :)

  YanıtlaSil
 4. Çekilişi kaçırmışım ama olsun...takipteyim sevgiler :))
  serhira.blogspot.com

  YanıtlaSil
 5. Nedense hbekleriiç şaşırtmadı Avon beni :) Takipteyim bende sayfama beklerim seplali.blogspot.com.tr
  Sevgiler

  YanıtlaSil
 6. Avon'un bazı ürünlerini ben de çok seviyorum ama bazılarıyla hiç anlaşamıyorum.

  YanıtlaSil
 7. güzel bilgi için teşekkürler bloğunuzu takbe aldım bende bekliyorum :)

  YanıtlaSil
 8. How do you know all this stuff?CogniQ That's one cool post.This is a very carefully managed blog. It makes me want to sign up for the RSS feed hurlic vittorio oficio dockson fulmination illuminated katke secada DickyDid a search on Google and found this page at no.1. Congratulations. http://www.healthcaresdiscussion.com/is-cogniq-scam-or-fake/

  YanıtlaSil
 9. Mallory lasxlo glendon ndegeocello buds colonnade mondoon savoir sepulchreWhoever said junk food
  CogniQ tastes better than its healthier counterpart has obviously not feasted their eyes (and mouth!) on Cooking Light magazine. This monthly publication scores low-fat brownie points for providing recipes that are healthy AND tasty at the same time. Yes, Healthy And tasty.Hey! I just saw one other message in another weblog that appeared like this. http://www.healthcaresdiscussion.com/is-cogniq-scam-or-fake/

  YanıtlaSil
 10. Merhaba,
  Blogunuzu takibe aldım bana da beklerim :)
  http://somurtkansirine.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
 11. Great chess for because they're doing push-ups althea time and basically doing the push ups are you know it's basically it's hip i'mkeepin stress on the muscle is going to help the muscle develop more to have a pushups to do I am well can do Alpha Rush Pro anyways up to fifty sixty but the main thing is not always doing that it's being able to do the push-up stop at the top rest and give yourself a few seconds and then go into it a little slower motion so not just a number it's.

  http://www.top10workoutsup.com/

  YanıtlaSil
 12. bend bir bb krem almak istiyorum ama avonmu yoksa orıflamedenmi alsam diye düşünüyırum sizce hangisi iyi orıflamemi yoksa avonmu orıflameye saglıklı diyorlar avon içinde atıp tutuyorlar bir türlü karar veremedim henüz 16 yasındayım bana yardım edebilirmisiniz teşekkürlerb

  YanıtlaSil
 13. bend bir bb krem almak istiyorum ama avonmu yoksa orıflamedenmi alsam diye düşünüyırum sizce hangisi iyi orıflamemi yoksa avonmu orıflameye saglıklı diyorlar avon içinde atıp tutuyorlar bir türlü karar veremedim henüz 16 yasındayım bana yardım edebilirmisiniz teşekkürlerb

  YanıtlaSil
 14. Oriflame almanı tavsiye ederim, içeriği daha temiz diye biliyorum.

  YanıtlaSil